Šťastných deset

Výsledky Šťastných deset jsou aktualizovány každý den ve 12:30 a 20:30.

Šťastných 10 výsledky

Šťastných 10 - Teletext ČT (782)
Tabulka výher - Klasická hra
Šťastných 10 - Klasická hra
Tabulka výher - Královská hra
Šťastných 10 - Královská hra

Výsledky jsou bez záruky. Zdroj: Sazka, Česká televize

Pravidla hry

Princip hry - Ve hře Šťastných deset se losuje 20 výherních čísel a to dvakrát denně. Při výběru čísel volíte 1-10 čísel z celkového počtu 80 čísel. V případě zájmu si můžete zahrát i nadstavbové hry Královská hra a Šance milion.

Jak vsadit - Vsadit Šťastných deset je jednoduché, stačí vyplnit sázenku a jít s ní do nejbližšího sběrného místa, zpravidla trafika, označeným logem Sazka. Po zaplacení obsluha vydá sázejícímu tiket, který hráč uplatní pokud vyhraje.

Kdy se losuje - Šťastných deset se losuje dvakrát denně každý den včetně svátků (od 12 a od 20 hodin).

Uzávěrka slosování - Uzávěrka sázek pro dopolední tah je ve dvanáct hodin, pro večerní ve dvacet hodin. Tažená čísla bývají zveřejněna zpravidla do 30 minut po uzávěrce.

Cena loterie - Sázející oproti jiným loteriím volí hodnotu vkladu za vsazený sloupec. Hodnota vkladu může být od 10 do 200 Kč. Pokud se chce hráč zúčastnit Královské hry, musí zaplatit dvojnásobek vkladu, výhry poté platí z tabulky pro Královskou hru. Cena doplňkové hry Šance stojí 10 Kč.

Šťastných 10 - Doplňkové hry

Královská hra - Je doplňkovou hrou Šťastných deset, kterou využívají hráči, aby při výhře zvýšili svou odměnu. Za tuto hru hráč zaplatí dvojnásobek vkladu. Pokud tedy zvolíte vklad 200 Kč, zaplatíte 400 Kč, ale vaše výhra bude výrazně vyšší, vyhráváte cenu z obou tabulek, ketré se vám sečtou. Uhodnutí všech čísel za maximální vklad nevyhrává 40 milionů, ale rovnou 100 milionů. Doplňková hra je zcela dobrovolná a je pouze na vás, jestli se jí budete účastnit.

Šance milion - Hlavní cenou v této doplňkové hře je jeden milion korun. Ten můžete vyhrát, pokud posledních 6 čísel z vaší sázenky bude shodných s losovanými čísly. Cena této hry je 10 Kč a je také dobrovolná.

Šťastných 10 - Výhry

Maximální výhra činí 100 000 000 Kč a je jí možné vyhrát pouze s doplňkovou hrou Královská hra. Máte-li vsazenou Královskou hru a uhodnete-li Královské číslo, vyhráváte cenu z obou tabulek, ketré se vám sečtou. Výhry nad 270 tisíc Kč vyplácí Sazka po předchozí domluvě ve svém sídle v pražských Vysočanech.